Nabídka vozidel obcím a JSDH

posted in: Novinky | 0

Hlavní město Praha, resp. Městská policie hl. m. Prahy (dále MP HMP) přistoupila v tomto roce k vyřazování služebních vozidel, a to v souvislosti s obměnou svého vozového parku. Na základě předchozích zkušeností  MP HMP nabízí tato vyřazovaná vozidla přednostně k případnému bezúplatnému převodu JSDH a obcím. Přehled nabízených vozidel včetně technických parametrů je obsažen v příloze tohoto e-mailu.

Z výše uvedených důvodů je tedy možno podávat žádosti napsané volnou formou (nutné je však jasně identifikovat vozidlo – poř. číslo, typ, SPZ). Tyto žádosti je možné zasílat nejpozději do 28. listopadu 2019 e-mailem na adresu: jakes.upl@mppraha.cz. Před podáním žádosti je možné se domluvit s pracovníkem skupiny Autoprovoz MP HMP p. Janem Jakešem a to buď prostřednictvím uvedené emailové adresy  nebo na  tel. 727 967 662 na případné prohlídce vozidel.

V případě, že by o totéž vozidlo projevilo zájem více JSDH či obcí, bude upřednostněn žadatel z Hl. m. Prahy. Jestliže projeví zájem o totéž vozidlo více žadatelů, bude rozhodné datum doručení žádosti.

Seznam vozidel k vyřazování 2019 – JSDH a obcím

Nové tarify O2 Family

posted in: Novinky | 0

Dovolte, abychom Vás informovali o novinkách v nabídce O2 Family platné od 1. 11. 2019.

Co nového přináší tato nabídka?

  • Nový tarif s neomezeným voláním a SMS v síti O2 a slušnou porcí dat
  • Tarify s významně vyššími objemy dat
  • Tarify s neomezenými daty i voláním

Nabídka platí pro nové a stávající zákazníky.

Přehled tarifů a návod, jak se stát zákazníkem O2 Family, naleznete v příloze.

Přihlašovací údaje pro vstup na web www.o2family.cz jsou

Přihlašovací kód: 50

Název společnosti: Sdružení hasičů ČMS

Detail nabídky bude na webu od 1. 11. 2019, případně je Vám k dispozici O2 Family zákaznická linka 841 117 118.

Nové tarify O2 Family_

Zářijový víkend pro členy Sborů dobrovolných hasičů v Aquapalace PRAHA

posted in: Novinky | 0

Dobrý den,

Ve dnech 21. a 22. září 2019 si každý člen Sborů dobrovolných hasičů po předložení služební karty může užít zábavu a relax ve Vodním a Saunovém světě pouze za 200 Kč a to po celý den.

Ve Vodním světě na Vás čekají tři tematické paláce a rozsáhlá venkovní zóna s lehátky. Adrenalinovou jízdu nabídne Divoká řeka, skluzavky a 12 báječných toboganů. K příjemnému odpočinku Vám poskytne útočiště největší Saunový svět v České republice, kde denně můžete zažít až 18 saunových ceremoniálů.

Prosím o komunikaci na Vaše členy. V příloze pozvánka.

Děkuji a přeji příjemný den

Monika

Monika Hynčicová Čepeláková

Sales Manager

AQUAPALACE PRAHA

19-08-VS-010_Pozvanka_PolicieHasici_2019_DL

Nové tarify od O2 family pro členy SH ČMS od srpna 2019

posted in: Novinky | 0

Vážení kolegové hasiči,
rádi bychom vás informovali, že od 1. srpna 2019 můžete s celou rodinou využívat nové tarify plné dat od O2 Family.
Třeba neomezené volání s 3 GB za 599 Kč nebo s 6 GB za 649 Kč s DPH.
Nově lze také zapojit do programu až 10 čísel. Číslo může být vedeno a fakturováno na vás nebo přímo na uživatele (za fakturaci ručí vždy vlastník čísla).
Tak potěšte prima tarifem i svého dobrého známého.
Nové tarify samozřejmě platí i pro stávající uživatele, kteří si je mohou změnit na lince 841 117 118 nebo ve webové samoobsluze O2 Family.
Hezký den přeji.
Jan Aulický

Tarify O2 Family pro SHČMS

Záchranáři děkujeme 2019 – STRAKONICE – nabídka představení za zvýhodněné vstupné pro dospělé i děti

posted in: Novinky | 0

POMÁHAT A CHRÁNIT – vystoupení národního cirkusu Jo-Joo

 „Záchranáři děkujeme 2019“

 

Vážení kolegové, dovolte, abychom Vás seznámili s charitativním projektem „Záchranáři děkujeme 2019“.

 

V předchozích měsících došlo k dohodě mezi koordinátorem projektu a národním cirkusem Jo-Joo, který jako poděkování všem záchranářům za jejich namáhavou práci, odehraje veškerá představení na území České republiky se zvýhodněným vstupným pro dospělé i děti záchranářů v roce 2019 za ceny 120,- Kč dospělý, 70,- Kč dítě (na představení se dětmi rozumí děti od 3 do 15-ti let věku, děti do 3 let mají vstupné zdarma). Nabídka platí pro všechny záchranáře, tedy profesionální policisty, profesionální hasiče, zaměstnance záchranných služeb, profesionální vojáky, vězeňskou službu, dále pro členy sborů dobrovolných hasičů, městské policisty a jejich rodinné příslušníky. Stejná sleva platí i pro občanské zaměstnance jednotlivých resortů. Co je potřeba k uplatnění slevy? Stačí jen na pokladně cirkusu předložit služební průkaz nebo jiný doklad k prokázání Vaší příslušnosti a na tomto základě obdržíte Vy a Vaši rodinní příslušníci zlevněnou vstupenku do galerie. Pokud například vedete kroužek dobrovolných hasičů nebo jiný typ zájmového kroužku, můžete samozřejmě přijít i s dětmi z tohoto kroužku, počet není omezen a jejich příslušnost není k zájmovému sdružení není nijak kontrolována. Shora uvedená sleva se týká i občanských zaměstnanců jednotlivých rezortů. Tato sleva se nedá kombinovat s dalšími slevami.

 

Běžný ceník vstupného je pro dospělého od 250,- do 390,- Kč a pro děti od 170,- do 310,- Kč, díky nabídce cirkusu Jo-Joo tedy ušetříte nemalé peníze. Zároveň Vás může hřát pocit, že z každé zakoupené vstupenky dospělé i dětské jde na konto Nadace policistů a hasičů 20,- Kč. V roce 2018 jsme takto vybrali pro Nadaci policistů a hasičů celkem 29.340,- Kč. Vzhledem k obrovskému úspěchu celé akce se za čtyři roky trvání projektu vybralo a Nadaci policistů a hasičů předalo celkem 277.100,- Kč, děkujeme.

 

V cirkusu Jo- Joo účinkují nejen špičkoví artisté českého i zahraničního formátu, ale 

i nadále se daří odchov zvířat, zejména šelem. Největším chovatelským úspěchem v Evropě a možná i ve světě je narození úctyhodného počtu 33 mláďat tygra sibiřského. Tento ohrožený druh je i díky cirkusu Jo- Joo znovu navrácen zpět do volné přírody.  Cirkus Jo-Joo patří mezi opravdové špičky ve svém oboru, v letošním roce se můžete těšit na zcela nový program a samozřejmě vystoupení principála s tygry.    

 

Nadace Policistů a hasičů je nezisková organizace, jejímž posláním je pečovat o pozůstalé děti po policistech a hasičích, kteří zahynuli při výkonu služby a dále o těžce tělesně postižené bývalé policisty a hasiče, kteří se zranili při plnění služebních úkolů. Od ledna roku  2018 nadace též pomáhá policistům a hasičům, případně jejich rodinám k překlenutí nepředpokládané životní situace, vzniklé ze zdravotních, či sociálních příčin nebo v důsledku živelné katastrofy. Týká se to případů, kdy se nadační rodina dostane do nepředvídané situace při požáru, zátopách nebo těžké nemoci dítěte apod.

 

Záštitu nad charitativním projektem „Záchranáři děkujeme 2019“, převzal ředitel Nadace policistů a hasičů PhDr. Vladimír Šutera, CSc. i principál cirkusu Jo-Joo Jaromír Joo.

 

Věříme, že se budete chtít nejen pobavit a ocenit tak práci a snahu cirkusu Jo-Joo, ale zároveň rádi přispějete poměrnou částkou v ceně vstupenky již zmíněné Nadaci policistů a hasičů, která má číslo účtu: 175787001/0300.

 

 pplk. Mgr. František Kuneš

ředitelství služby pořádkové policie Policejního prezidia ČR

koordinátor projektu „Záchranáři děkujeme 2019“

Olšanská 2

130 51   Praha

e-mail: frantisek.kunes@pcr.cz

tel: 974 834 777, GSM: 606 379 217