Seznam rozhodčích požárního sportu – rok 2011 DOSPĚLÍ

I.
Číslo průkazu rozh. Jméno a příjmení SDH Platnost od
RI-0356-BM Václav Boukal Střelské Hoštice 2010
RI-0363-BM František Kotrc Bavorov 2010
II.
Číslo průkazu rozh. Jméno a příjmení SDH Platnost od
1 Václav Boukal Střelské Hoštice 2008
2 Jaroslava Boukalová Střelské Hoštice 2008
3 Jaromír Brabec Čestice 2008
4 Petr Brůček Strakonice I. 2008
5 Jiřina Císařovská Strakonice II. 2008
6 Václav Císařovský Strakonice II. 2008
7 Jaroslav Častoral Drahonice 2008
8 Věra Češková Záboří 2008
9 Josef Halama Předmíř 2008
10 František Hovorka Mladějovice 2008
11 Marie Hovorková Mladějovice 2008
12 Luboš Karas Nuzín 2008
13 Michal Krásl Čestice 2008
14 Jaroslav Madar Újezd 2008
15 Jaroslav Madar Újezd 2008
16 Jana Matoušková Čestice 2008
17 Václav Martínek Zvotoky 2008
18 Jan Mráz Jinín 2008
19 Vlastimil Novák Sudoměř 2008
20 Miroslav Pešek Čestice 2008
21 Jiří Plášil Drahonice 2008
22 Karel Sládek Osek 2008
23 Jiří Soukup Strakonice II. 2008
24 Václav Staněk Strakonice II. 2008
25 Josef Šindelář Jemnice 2008
26 Josef Šlehofer Blatná 2008
27 Hana Trojanová Čestice 2008
28 Ing. Miloslav Vilánek Čestice 2008
29 Miroslav Vrána Pracejovice 2008
30 Jan Vondrys Strakonice II. 2008
31 Miroslav Zdychynec Přechovice 2008
32 Vladimír Zdychynec Přešťovice 2008
33 Jiří Humpolec Němčice 2011
34 Pavel Maršoun Strašice 2011
35 František Fryč Myštice 2011
36 Václav Šimánek Myštice 2011
37 Václav Holub Uzenice 2011
38 Václav Novotný Uzenice 2011
39 Karel Křivanec Kladruby 2011
40 Petr Šimák Volyně 2011
41 Miroslav Albrecht Libějovice 2011
42 Josef Tesárek Záhorčice 2011
43 Ing. Hana Uldrichová Blatná 2011
44 Václav Řízký Čepřovice 2011
45 Václav Tvrdý Blatná 2011
46 Jiří Soukup Strakonice II. 2011
47 Josef Novotný Blatná 2011

Seznam rozhodčích požárního sportu – rok 2011 DĚTI A MLÁDEŽ

Číslo osvědčení Jméno a příjmení SDH Získání kvalifikace Obnovení kvalifikace Platnost do
I.
0191 Jaroslava Boukalová Střelské Hoštice 22.11.2009 22.11.2014
0192 Václav Boukal Střelské Hoštice 22.11.2019 22.11.2014
II.
Číslo osvědčení Jméno a příjmení SDH Získání kvalifikace Obnovení kvalifikace Platnost do
0001 Lenka Kadečková Katovice 04.03.2006 06.10.2010 06.10.2015
0002 Michal Krásl Čestice 04.03.2006 06.10.2010 06.10.2015
0003 Jana Matoušková Čestice 04.03.2006 05.11.2011 05.11.2016
0004 Vladimír Vaněk Blatná 04.03.2006 06.10.2010 06.10.2015
0005 Jaroslav Jáchym Čepřovice 05.11.2006 06.10.2010 06.10.2015
0006 Marie Jáchymová Chvostová Čepřovice 05.11.2006 06.10.2010 06.10.2015
0007 Edita Hazuková Bavorov 05.11.2006 06.10.2010 06.10.2015
0008 Michaela Škabroudová Čepřovice 05.11.2006 06.10.2010 06.10.2015
0009 Tomáš Sklář Pražák 05.11.2006 06.10.2010 06.10.2015
0010 Pavla Blažíčková Bavorov 05.11.2006 06.10.2010 06.10.2015
0013 Jaroslav Čadek Tchořovice 06.10.2010 06.10.2015
0014 Martina Čadková Tchořovice 06.10.2010 06.10.2015
0015 Monika Dvořáková Bavorov 06.10.2010 06.10.2015
0016 Václav Kotrba Blatná 06.10.2010 06.10.2015
0017 Veronika Krupková S.Hoštice 06.10.2010 06.10.2015
0018 Jana Pechová Čepřovice 06.10.2010 06.10.2015
0019 Marie Pencová Vodňany 06.10.2010 06.10.2015
0020 Jiří Petrovič Pracejovice 06.10.2010 06.10.2015
0021 Radek Rejžek S.Hoštice 06.10.2010 06.10.2015
0022 Lukáš Švehla Katovice 06.10.2010 06.10.2015
0023 Edita Vavroušková Vodňany 06.10.2010 06.10.2015
0024 Edita Vávrová Sousedovice 06.10.2010 06.10.2015
0025 Jaroslav Zemen Katovice 06.10.2010 06.10.2015
0026 Petr Zemen Strakonice 06.10.2010 06.10.2015
0027 Hana Častoralová Drahonice 05.11.2011 05.11.2016
0028 Jitka Kovačíková Drahonice 05.11.2011 05.11.2016
0029 Václav Moudrý Drahonice 05.11.2011 05.11.2016
0030 Oldřich Pecka Volyně 05.11.2011 05.11.2016
0031 Miroslav Šimák Volyně 05.11.2011 05.11.2016
0032 Petr Šimák Volyně 05.11.2011 05.11.2016
0033 Oto Švehla Malenice 05.11.2011 05.11.2016
0034 Michaela Chvostová Čepřovice 05.11.2011 05.11.2016
0035 Petr Novotný Čepřovice 05.11.2011 05.11.2016