OTAVSKÝ PLAMÍNEK 2018

posted in: Novinky | 0

Dobrý den,

v letošním roce pokračujeme již jedenáctým ročníkem naší pohárové soutěže kolektivů mladých hasičů okresu Strakonice „Otavský Plamínek“. Letošní ročník se koná v sobotu 5. května 2018. Celý program začíná již ve 12:00 hodin v letním areálu plaveckého stadionu Na Křemelce ve Strakonicích. Soutěžit začneme od 13:00 hodin.

V současné chvíli máme přihlášeno rekordních 54 soutěžních družstev (to je o deset více než v roce 2017!!!) z 20 dobrovolných sborů celého okresu, což znamená více než čtyři stovky soutěžících dětí ve věku 3-15 let. Otavský Plamínek znovu potvrzuje, že je největší a nejnavštěvovanější dětskou soutěží svého druhu na našem okrese. Do soutěže máme 11 přípravek, 26 mladších a 17 starších družstev. Novinkou letošního ročníku je to, že budou poprvé v historii Plamínku použity ve všech kategoriích tzv. nástřikové terče. To nám průběh celé soutěže i časově prodlouží.

Kromě vlastní soutěže vystoupí i strakonické mažoretky Otavanky a v průběhu odpoledne je pro děti připraven rovněž další program, o který se postarají kromě hasičů i strakoničtí policisté, vojáci a další.

Srdečně Vás zveme ke zhlédnutí této nevšední, atraktivní podívané.

Děkujeme Vám za podporu a spolupráci.

S pozdravem Ota Šmejkal.