Otavský Plamínek 2016 – vyhodnocení

posted in: Novinky | 0

V sobotu 7. května se konal IX. ročník naší soutěže kolektivů mladých hasičů „Otavský Plamínek“. V letošním roce s námi soutěžilo 39 družstev (4x přípravka, 19x mladší, 16x starší) z 19 dobrovolných sborů celého okresu, což představuje více než čtyři stovky soutěžících dětí.

Již druhým rokem jsme zakotvili s naší soutěží v letním areálu plaveckého stadionu Na Křemelce ve Strakonicích. Akce se po všech stránkách vydařila, měla spád, počasí nám maximálně přálo.

O soutěž je mezi mladými hasiči stále rostoucí zájem, přijely soutěžit i nové kolektivy. Důležité je především to, že došlo k obnově činnosti některých kolektivů, které v minulosti svoji činnost přerušily nebo ukončily. Věříme, že právě tato akce rovněž přispěla k jejich znovuobnovení a je to tak dobře pro všechny, neboť v soutěžící mladé generaci jsou nástupci současných záchranářů profesionálních nebo dobrovolných.
V doprovodném programu jsme premiérově představili divákům i přípravku strakonických mažoretek Otavanek. Zavítali mezi nás i významní hosté.
V příloze zasílám vyhodnocení celé akce a několik fotografií pro dokreslení atmosféry soutěže.


Děkuji Vám za Vaši podporu projektu OTAVSKÝ PLAMÍNEK a těším se na naši další spolupráci v oblasti preventivně-výchovné činnosti s dětmi a mládeží.

Za tým organizátorů HZS Strakonice a SH ČMS okresu Strakonice se srdečným pozdravem Ota Šmejkal.

Informace o soutěži naleznete rovněž zde:

http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/otavsky-plaminek-zahorel-v-srdcich-vice-nez-ctyr-set-mladych-hasicu-20160508.html

http://www.jcted.cz/strakonicko/otavsky-plaminek-odstartoval-pozarni-utoky-na-strakonicku/

Otavský Plamínek 2016 – vyhodnocení